ELEKTRİK HİZMETLERİ

Ana pano, aydınlatma, ups, topraklama ve paratorner konularında ekipman sağlamaktayız.  Bunlara ait bakım, onarım hizmetlerini uzman elektrik mühendisleri ve teknikerleri ile vermekteyiz.

 

Enerji yönetimi, iletimi v gvenli yapılar oluşturma konusunda sektörün öncü bir kuruluşudur. Bu anlamda ticari ve endüstriyel tesislerden, sitelere, akaryakıt istasyonlarından, alışveriş merkeslzerine kadar ve havaaşlanlaında bir çok birbirinden farklı proseslerde çok etkin bir mühendislik hizmeti verilmektedir.

 

Proses otomasyonu, akıllı sistemler, mekanik ve elektroniğin ustaca birleştirilmesi ve eş uyum sağlanması konusunda bir çok sorunun altından kolayca kalakabilecek projeler ve uygulamalar geliştirilmiştir. Kuruluşumuz bu anlamda her zaman yenilikçi, öncü ve benzersiz projelerde çalışmalarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç duyulan elektrik sistemleriniz için, proses tasarımı, sistem entegrasyonu ve ürün tedarikçisi olarak her anlamda sizlerin eksiksiz bir çzöüm ortağı olma hedef ve gayretinde olmaya devam edecektir.

"Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir."