İstasyon Pompa Otomasyonu > PumpOmat

Dünyanın en gelişmiş entegre istasyon otomasyon yazılımı.

Pompa ve Yazar Kasa entegrasyonu.

Tank Sistemleri entegrasyonu.

Taşıt ve Müşteri Tanıma Sistemleri entegrasyonu.

Sadakat Sistemleri entegrasyonu.

Muhasebe Sistemleri entegrasyonu.

Tüm Satışlar

İstasyondaki akaryakıt ve LPG pompalarında gerçekleşen tüm satışlar online olarak anında sisteme girer. Tüm işlemler elektronik olarak kayda geçer.

Destek Otomasyon Sistemleri

Tüm çevrebirim sistemlerle çalışır. Tank, Muhasebe, Pos Cihazları, Bilgilendirme/Sadakat Yönetim Cihazları, Elektronik Ödeme Terminalleri, Yazarkasalar, UPS, Fiyat Panosu, Oto Yıkama, Taşıt Tanıma v.b. sistemlerine online entegredir.

Müşteri ve Taşıt Yönetimi

Müşteri ve Taşıt Tanıma ünitelerine sahip tüm kullanıcılar, sistem tarafından tanınır. Kullanım limitlerini sistem yönetir. Müşteriye veya araca, doğru yakıt doğru miktarda verilir.

Vardiyalar

Tek bir buton ile vardiya kapatılır. Pompa ve yazarkasa totalleri, tank envanterleri, pompacı hesapları, pompa-tank mutabakatları ve devir işlemleri  saniyeler içinde sonuçlanır. Vardiya işlemlerine ayrılan süre en aza iner.

Fiyat ve İndirim Yönetimi

Tüm pompaların birim fiyatları ve özel müşterilere uygulanmak istenen fiyat indirim programları, istasyondan veya merkezden yönetilir. Tüm değişiklikler geçmişe dönük raporlanabilir.

Cari Müşteriler

Fiş, kupon, koçan v.b. ile uğraşmadan, cari müşteri yönetimi elektronik ortamda yapılır, müşteri araçlarının işlemleri detaylı olarak görülür. Tüm işlemler, saniyeler içinde sonuçlandırılır.

Sadakat Programları ve Uluslararası Kart Sistemleri

Merkezi otomasyon sistemlerine entegre olacak şekilde, petrol şirketi özel sadakat programları yönetilir. Puanlama, indirim, sadakat programlarını yapan harici sistemlere bilgi gönderir. Filo yönetimi amaçlı, uluslararası kart sistemlerine entegredir.

Çok Katmanlı Kolay Raporlama

Tüm satış işlemleri filtrelenebilecek şekilde raporlanır. Raporlar, hem hazır formatta genel raporlar, hem de özel formatta kullanıcıların tanımladığı raporlar olabilir.

"Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir."