FİRMAMIZ HAKKINDA

Uygar Elektromanyetik Akaryakıt ve LPG İstasyonları Otomasyon Servis A.Ş. ünvanıyla akaryakıt istasyonları sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

 

Müşteri odaklı çalışmaktayız ve hizmet verdiğimiz büyük küçük her müşterimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu bağlamda satış sonrası servise özel önem vermekte ve oluşan arızalara 7/24 uygulaması ile günün her saatinde servis hizmeti vermekteyiz. Mesai saati dışındaki zamanlarda nöbetçi teknik personel telefonu uygulaması ile hiçbir müşterimizi mağdur etmemeyi amaçladık ve başardık. Çalıştığımız müşterilerimizin iş sonrası memnuniyetleri, bizim için kazanılan paradan daha çok şey ifade etmektedir.

 


 

Vizyonumuz; Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir.

 

Misyonumuz; Uygar iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eder ve yapılanmasını, temel prensiplerinden ödün vermeden o günün şartlarına göre güncel tutar. Müşteri ilişkilerinde, müşterilerinin talep ve isteklerini önemser, ihtiyaç duyduğu sistem ya da hizmetleri tavsiye eder,  akılcı çözümler üretir ve müşteri odaklı çalışır.

"Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir."