LPG ÇÖZÜMLERİ

LPG dispenser üreticisi olan Yenen aynı zamanda LPG Otogaz dolum istasyonlarının tasarımı ve yapımı hizmetlerini vermektedir. Altyapı uygulamalarındaki engin mühendislik tecrübesi ile Yenen LPG pompaları, boru hatları, dispenserler ve kontrol sistemlerinden oluşan komple LPG istasyonları sunmaktadır.

 

Ön keşif ve yapım aşamalarından, devreye alma aşamasına kadar ve işletme süresince, Yenen'in tecrübeli elemanları ihtiyaçlarınıza bugün ve gelecekte de cevap verebilecek özellikte istasyonlarınızın yapımı için size özel hizmet vermektedir.

 

Günümüzde Sağlık, Emniyet ve Çevre konularına duyulan ilgi doğrultusunda Yenen'in istasyon yapımlarında titizlikle uyduğu kendine ait bir SEÇ politikası bulunmaktadır.

"Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir."