YAZARKASA ÇÖZÜMLERİ

1 ABÜ (Ara Birim Ünitesi) Tüm pompalara entegre, kalitesini kanıtlamış, müşteri güvenini kazanmış.
2   -30C +60C  Turpak VISION Pompa Yazar Kasa’nın tüm Plastik ve Metal parçaları akaryakıt istasyonlarında kullanıma uygundur. Sıcak, soğuk, yağmur ve toz gibi dış ortam şartlarına uyumludur.
3 7/24 Çağrı Çözüm Merkezi Türkiye'nin her yerine tek noktadan otomasyon, yazar kasa ve taşıt tanıma için en hızlı servis hizmeti.
4 23 Yıl Sektörde 23 yılı aşkın süredir kesintisiz şekilde kaliteli ekipman ve üstün hizmet desteği vermektedir.
5 Tasarruf Turpak otomasyon servisleri ile kasa servislerinin aynı olması hız, zaman, işçilik ve servis mobilizasyon maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.
6 Ödeme ve Sadakat Sistemleri ile Uyumluluk Turpak yazar kasalar otomasyon sadakat sistemler ile tam uyumludur ve %100 entegredir. Her türlü geliştirme tek bir firma tarafından yapıldığından dolayı hem zaman hem de ekonomik tasarruf sağlar.
7 Kalite Turpak yazar kasa bileşenlerini oluşturan donanımlar, konusunda dünya çapında lider firmalar tarafından geliştirilmektedir.
8 Pompa Yayında Ödeme Opsiyonel Dahili POS ile Temassız, Çipli ve TR Kare Kod ile kredi kartı ödemelerinizi pompa yanında gerçekleştirebilir, zaman tasarrufu sağlar.
9 Markette Ödeme Market POS ile Temassız, Çipli, TR Kare Kod ve manyetik ile ödemeler gerçekleştirilebilir. Plaka girişi olmadan sadece plaka seçerek ödeme yapılma sayesinde hatalı veri girişi önlenir ve zaman tasarrufu sağlanır.

Turpak TDR yazar kasa istasyonlarda kiosk ayak üzerine veya kanopi kolonuna monte edilebilen iki tip montaj aparatı ile üretiliyor ve akaryakıt istasyonlarının tercihine göre satışa sunuluyor. TCR model yazar kasalarda 500.000 satır olan EKÜ kapasitesi yeni model TDR yazar kasalarda 800.000 satıra yükseltmiştir. Bu özellikle ile istasyoncunun mevcut EKÜ’lere göre değişim süresi %60 daha da uzamakta ve yıl boyunca değiştirmesi gereken EKÜ miktarı azalarak istasyoncunun EKÜ için toplam harcadığı para azalmaktadır. Sektörde kapalı kutuya fiş basan tek yazar kasa olan Turpak TDR daha hızlı fiş yazma özelliği kazanmıştır.

Kapalı kutuya fiş basma özelliği sayesinde satış yapıldıktan sonra fişlerin kaybolması ya da hava şartlarından etkilenmesi söz konusu değildir. Kullandığımız fiş yazıcıların arkasında ki en büyük güç olan Dünya markası SEİKO’yu tercih etmekteyiz.

YAZARKASA ÜRÜN BİLGİSİ

1. En zor hava şartlarına dayanıklıdır. -30 + 55 dereceye kadar kullanılabilir.

2. Kapalı kutuya fiş basan tek yazar kasadır. (Fişleriniz hava şartlarından etkilenmez)

3. Elektronik kayıt ünitesi 800.000 satır ile sektöründe en yüksek kapasiteye sahiptir.

4. Sınıfının en uzun kağıt rulosuna sahiptir (60 m)

5. En hızlı yazım teknolojisi (90 mm/s)

6. Güvenli arabirim ile tüm otomasyon sistemlerine tam entegrasyon

"Uygar yaptığı her türlü ticari faaliyeti, o günün teknik koşullarında maksimum hizmet ve işçilik kalitesiyle sonuçlandırmak, satış sonrası servis hizmetleri ve hizmet kalitesini her zaman maksimum seviyede tutmak ve sağlam adımlarla büyüyerek sektöründe ön sıralara yer almayı amaç edinmiştir."